Blog

Pfaff Servisi

Şirketimiz Performans Makina San. İç ve Dış Tic. Şti. olarak 2005 yılında hizmet vermeye başlamıştır.Şirketimiz Maltepe de olup dikiş makinasının satımında ve servisinde ayrıca pfaff servisi konusunda sizlere destek sağlamaktadır.

Türkiye’nin tekstil ihracatı 157 milyar 622 milyon dolara ulaştı.Türkiye’nin ihracatındaki ikinci büyük sektör olmayı başardı.Bu yüzden ülkemizin daha da gelişmesi için kız meslek liseleri,meslek okulları,tekstil kursları,halk eğitim kurslarına önem verilmelidir.Biz bu desteği elimizden geldiğince veriyoruz.Sektörde daha da çok kalifiye kişiler çıkmasını da umuyoruz.

Pfaff Satış

Pfaff dikiş makinaları yüksek performansı ve uzun ömürlülüğüyle göze çarpıyor.Pfaff servisi olarak uzman kadromuz ve teknik ekibimizle 2006 yılından itibaren sizlere daha iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.Bizim için her şeyden önce memnuniyetinizin geldiğini bilmenizi isteriz.Performans makina yılların verdiği deneyimlerle sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır.Performans makine günden güne hizmetiyle daha da gelişmektedir.

Pfaff servisi sektörde çok önemli bir yere sahiptir.Evlerimizde kullanımı giderek artmaktadır.Özellikleri açısından çok kullanışlı bir makinadır.İlik açabilmesi çok önemli bir yere sahiptir.düz dikişlere uygun olması,zigzag yapabilmesi de kullananlara rahat bir kullanım sağlar.Makinemiz desenli dikiş sayesinde kullaınıcılara başka bir çeşit daha sunmuştur.Bu ve buna benzer kabiliyetleri göz önüne alınırsa  dikiş yapacak kişilerin işlerin kolaylaştırır.

Yani durumların hepsi bize pfaff servisini tercih etmeniz gerektiğini kanıtlar niteliktedir.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir