BERNINA makineleri birçok benzersiz ve yenilikçi özellikleri ile ayırt edilirler. SBunlar son derece karmaşık teknolojilerin basit ve sezgisel operasyon rağmen garanti ve yaratıcı fikirlerini gerçekleştirmek için tamamen yeni olanaklar açıyor.

İşte BERNINA

Akıllı Ekranlar: Neredeyse bütün BERNINA modelleri, bir bakışta ayarlarınızı görmenize olanak veren bir dokunmatik LCD ekrana sahiptir.

Büyük dikiş alanı: Serbest kol sürmeli masanın herhangi bir modele takılması dikiş alanını artırarak perdeler, gece elbiseleri, pantolon paçaları ve cepleri gibi projeleri dikmenizi büyük ölçüde daha da kolaylaştırır.

Serbest Kolla Nakış: Özel bir kasnak, çocuk tişörtleri ve çorapları gibi küçük, kapalı ve borumsu öğelerin nakışını gerçekleştirmenizi sağlar.

Kişiselleştirilmiş Program: Dikişlerin varsayılan ayarları size göre uyarlanıp kaydedilerek istediğiniz zaman en fazla kullandığınız ayarları seçmenizi kolaylaştırır.

Kişisel Bellek: Farklı uygulamalar arasında geçiş yaptığınızda her defasında mevcut dikiş ayarlarınız muhafaza edilir.

Ekran Üstü İlik Ölçme Sistemi: Düğmeyi ekrana tutmanız ve çapınız ölçmeniz yeterli. İlik uzunluğu otomatik olarak ayarlanır ve iliği dilediğiniz kadar çok sayıda dikebilirsiniz.

BERNINA Çağanoz: 7 Serisinin kalbi durumundaki bu aksesuar, şimdiye kadar olmadığı şekilde 9mm genişliğe kadar dikişleri hassas, pürüzsüz ve ara vermeden dikmenizi sağlıyor.

BERNINA Çifte Besleme: BERNINA Çifte Besleme, özellikle narin malzemelerle dikiş yaparken yardımcı olur. Çifte Besleme etkinleştirildiğinde, malzemeyi hem üstten hem alttan besleyerek ince kumaşları dengeli ve dikkatli şekilde dikmenizi sağlıyor.

Maksimum Dikiş Kontrolü: Bütün dikişlerin uzunluğunun, genişliğinin ve iğne pozisyonunun kalıcı veya geçici olarak değiştirilmesi – dikiş yaparken bile değiştirebilmeniz mümkün.

BERNINA Dikiş Düzenleyici (BSR): Serbest hareketle dikişte eşit dikiş uzunlukları için çığır açan baskı ayağı. Zahmet etmeden güzel, dengeli düz veya zikzak dikiş yapın

Yaratıcı Danışman: Yaratıcı Danışman uygun baskı ayağını, baskı ayağı baskısını, iğne ve dişli pozisyonunu görüntüler ve ayrıca iplik gerginliğini ve arzu ettiğiniz dikişi otomatik olarak ayarlar.

BERNINA Baskı Ayakları: Dikiş ve kapitone işlerini basitleştirip size yeni yaratıcı olanaklar sunan ve BSR ayağı veya İğneleme aracı gibi bazısı benzersiz nitelikte 70’in üstünde baskı ayağı.

BERNINA Serbest El Sistemi (FHS): Diz kolu, dişliyi aşağı indirip aynı anda baskı ayağını kaldırarak iki elinizin kumaşı yönlendirip idare etmek için boş kalmasını sağlar.

BERNINA DesignWorks: Üç modülden oluşan bu yazılım paketi modelleri ve biçimleri tasarlamanızı ve biçmenizi, renkli desenleri boyamanızı ve kristallerle özel tasarımlar yaratmanızı kolaylaştırır.

Konumumuz

Performans Makina
San. Tic. Ltd. Şti

Adres
Atatürk Caddesi Geçiş Sokak
No: 6/A Maltepe/İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 442 20 22 (pbx)
Whatsapp: (0530) 957 30 90

Şikayet Hattı

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish