Bernette 79
Çekici dikiş ve nakış makinesi

b79 serinin en üst modelidir. Yaratıcı insanların ihtiyaç duydukları her şeyi sunuyor; bu ikisi-bir-arada makine, b77’nin bütün dikiş fonksiyonlarını b70 DECO’nun nakış marifetleriyle birleştiriyor. Öyle ya, neden kendi yaptığınız elbiseye neden nakışla işlediğiniz birkaç hoş çiçek katıp özel bir hava vermeyesiniz? Bu çekici fiyata sahip, bilgisayar destekli makine istediğiniz her şeye sahip. Kullanımı kolay, geniş yelpazeye sahip fonksiyonlarla donatılmış bu makineyle yaratıcılığınızın sınırı olmayacak.

 • Sezgisel gezinme olanağı sağlayan 5 inç renkli dokunmatik ekran
 • Çoklu-fonksiyon düğmeleri yoluyla kolay ve hızlı çalışma
 • Geniş dikiş ve nakış alanı
 • Stitch Designer(dikiş ve piko çizme) sayesinde 500 dikiş ve sonsuz olasılık
 • Dengeli kumaş besleme olanağı veren çift besleme
 • Topukla iğne pozisyonu fonksiyonuna sahip programlanabilir ayak pedalı
 • 3 kasnağı ve nakış kasnağı saptama özelliğine sahip nakış modulü
 • 2 BERNINA Toolbox yazılım modülü dahildir
Dokunmatik ekranı veya çoklu-fonksiyon düğmeleri yoluyla kolay ve hızlı gezinme olanağı

Doğru dikiş veya nakış desenini bulun ve makinenin ortasına optimum şekilde yerleştirilmiş olan 5 inç renkli dokunmatik ekranı kullanarak iplik gerginliğini ideal şekilde ayarlayın. Ya da çoklu-fonksiyon düğmelerini kullanarak dikiş uzunluğunu veya genişliğini değiştirin veya nakış deseninizi konumlandırın. Makinenizi nasıl kullanacağınıza yönelik ipuçları için dikiş veya nakış öğreticilerine erişin veya seçtiğiniz kumaşa en uygun dikişe ilişkin tavsiyeler için yaratıcı danışmandan yararlanın.

Hızlı ve doğru dikiş için parlak ve ferah

Size iğnenin sağında 230 mm çalışma alanı sağlayan dikiş alanını aydınlatan dört parlak LED ışığıyla,mükemmel aydınlatma sağlamaktadır. Sürmeli serbest kol uzatma masası, büyük dikiş veya kapitone projeleri için size ekstra alan ve rahat bir kullanım sağlıyor.

Büyüleyici süslemeler için dekoratif ve kapitone dikişler

b79 ile tabii ki kenar baskı ve zigzag dikiş yapabiliyor, esnek tişört kumaşlarını dikebiliyor ve hatta 17 ilik seçeneği arasından seçim yapabiliyorsunuz. Fakat normal dikişlerden çok daha fazlası var: 133 dekoratif ve 35 kapitone dikişle gerçekten heyecan verici süslemeler yaratabileceksiniz. Makineyle gelen dikişlerde değişiklik yapıp kendi dikişlerinizi yaratmak mı istiyorsunuz? Dikiş Tasarımcısı yazılımıyla her şey mümkün. Kendinize özel dikiş ayarlarını geçici olarak kaydedebilecek,kendi dikişlerinizi oluşturabilecek ve bunları ilerideki projelerinizde kullanmak için kişisel belleğinizde saklayabileceksiniz.

Düğümleme fonksiyonu ve otomatik iplik kesici

Otomatik düğümleme fonksiyonu sayesinde artık dikişin sökülmesini önlemek için geri dikiş yapmanıza gerek yok. Dikiş sonunda düğümle butonuna, ardından otomatik iplik kesici butonuna basmanız yeterli; iplikler kesilir ve dikiş tamamlanmış olur? Daha da hızlı olmasını mı istiyorsunuz? Bu fonksiyonları topukla iğne pozisyonu fonksiyonuna sahip ayak pedalını programlayın; topuğunuzla bir kere bastırın: işte dikiş otomatik olarak tamamlandı ve iplikler kesildi!

Daha kullanışlı dikiş

Otomatik iğneden iplik geçiriciyle iplik geçirmek çocuk oyuncağı; baskı ayağı otomatik olarak doğru konuma indirilir ve ek iplik kesici ipliği yerinde tutar. Baskı ayağının kaldırılmasına veya indirilmesine yönelik dizlik tertibatı, elleriniz serbest kalıp kumaşı yönlendirebilecekleri için dikiş çalışmanızı daha da rahat kılacak. Ayrıca kullanılması kolay entegre Çifte Besleme, he tür malzemenin yukarıdan aşağıya dengeli şekilde beslenmesini mümkün kılıyor.

Üç farklı boyutta kasnağa ve kasnak algılama özelliğine sahip nakış modülü

Makineyle birlikte gelen üç kasnak sayesinde,her boyutta nakış tasarımınız için doğru kasnağı bulmanız çok kolay. 260 x 160 mm boyutuna kadar motiflerin nakışını kasnak değiştirmenize gerek olmadan yapabiliyorsunuz. Hızlı ayırma sistemi sayesinde kasnakları kolayca açabiliyor ve kapatabiliyorsunuz. Otomatik kasnak algılayıcı, her kasnağın tanımlanmış nakış alanını dokunmatik ekran üzerinde görmenize olanak vererek nakış deseninizi en ideal şekilde ayarlamanızı sağlıyor.

Nakış desenleriyle yaratıcı olanaklar

Makineye yüklenmiş 208 nakış deseni ve 7 nakış alfabesi sayesinde, oldukça geniş bir motif seçeneği parmaklarınızın ucunda. Motifler nakış ekranı üzerinde düzenlenebildiğinden, desen öğelerini kolayca döndürebiliyor, çevirebiliyor veya birleştirebiliyorsunuz. Gerçekten size özgü bir şey mi istiyorsunuz? Kendi nakış motiflerinizi veya BERNINA Toolbox yazılımınızda düzenlediğiniz ve birleştirdiğiniz nakış motiflerinizi USB bellek çubuğu kullanarak makinenize yükleyin.b70 DECO, nakış tasarım formatlarının çoğuyla uyumludur – artık dosyalarınızı bir yazılım programında dönüştürmenize gerek kalmadı.

BERNINA Toolbox, kullanımı kolay nakış yazılımı

Lettering ve Editing modülleri ve dahil edilmiş olan 300 ek nakış deseni ve 100 ek yazı karakteriyle yaratıcılığınızı konuşturun. Her modül, BERNINA Cloud’dan indirilebilen geniş bir nakış motifleri seçkisine sahip hatta nakış motiflerini tabletinizi veya dizüstü bilgisayarınızı kullanarak doğrudan doğruya Cloud’da bile düzenleyebiliyorsunuz.

En iyi dikiş ve nakış sonuçları

7 mm dikiş plakasıyla, 7 mm’ye kadar dikiş genişliğine sahip güzel ve dekoratif dikişler yapabilirsiniz. Ayrıca, düz dikiş plakası, b79 ile standart aksesuar olarak geliyor ve kusursuz nakış sonuçları yaratıyor. Makineniz, kullanılan dikiş plakasını otomatik olarak algılıyor, size bütün uygun iğneleri gösteriyor ve dikiş genişliği aralığını otomatik olarak uyarlıyor.

Özellikler

Dikiş genişliği 7mm
Çağanoz sistemi Drop-In
İğnenin sağındaki dikiş alanı 230 mm
Nakış alanı 260 x 160 mm
Dikiş desenleri 500 adet
Nakış deseni 208 adet
İp geçirme delikleri dahil ilikler 17 (1 adımda)
Dikiş hızı (dikiş/dakika) 1000
Nakış hızı (devir/dakika) 850

 

İçindekiler

Included accessories:

 • Bobbin (3x)
 • Spool net
 • Selection of needles (2x)
 • Brush/ Seam ripper
 • Spool discs large (2x)
 • Spool disc middle (1x)
 • Spool discs small (2x)
 • Felt disc
 • Second spool pin
 • Seam guide
 • Screwdriver
 • Dust cover
 • Power cable
 • Foot control
 • Lubricator

Konumumuz

Performans Makina
San. Tic. Ltd. Şti

Adres
Atatürk Caddesi Geçiş Sokak
No: 6/A Maltepe/İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 442 20 22 (pbx)
Whatsapp: (0530) 957 30 90

Şikayet Hattı

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish