BERNETTE 70 DECO

Bilgisayar destekli nakış makinesi yaratıcılığınızı bir üst düzeye çıkaracak

B70 DECO nakış konusunda gerçek bir uzmandır. Sadece nakış makinesi olduğundan giysilerin veya aksesuarların süslenmesi veya size özel kılınması için gereken her şeyi mümkün kılar.Makineye yüklenmiş olan 200’ün üstünde nakış deseni sayesinde aradığınız yaratıcılık artık parmaklarınızın ucunda; üstelik motifi dokunmatik ekranda doğrudan doğruya düzenleyebiliyorsunuz. Tamamen size özgü bir şey yaratmak mı istiyorsunuz? USB bellek çubuğu yoluyla kendi nakış motiflerinizi makineye yükleyin ve kaydedin. BERNINA Toolbox Lettering ve Editing nakış yazılım modülleriyle yaratıcılığınızı bir üst düzeye çıkarın.

 

 • Nakış motiflerinizi rahatça düzenlemenizi sağlayan 5-inç renkli ekran
 • Çoklu-fonksiyon düğmeleri yoluyla rahat ve hızlı çalışma
 • 3 farklı kasnağa ve nakış kasnağı algılamasına sahip nakış modülü
 • Büyük desenler için 260 x 160 mm maksimum nakış alanı
 • Önceden makineye yüklenmiş 208 adet nakış motifi
 • Farklı desen formatlarıyla uyumlu
 • Kullanım rahatlığı sağlayan üst ve alt iplik sensörleri

BERNINA Tollbox nakış yazılımı Lettering ve Editing dahil

Dokunmatik ekran veya çoklu-fonksiyon düğmeleriyle kolay kullanım

Doğru nakış tasarımını bulun, makinenin ortasına en kullanışlı şekilde yerleştirilmiş olan 5-inç renkli dokunmatik ekranı kullanarak sürükle ve bırak yöntemiyle düzenleyin ve konumlandırın. Çoklu-fonksiyon düğmeleriyle nakış motifinin boyutu ve konumuyla ilgili ayar yapın. Makineyi ve nakış modülünü nasıl kullanacağınıza ilişkin ipuçları için nakış öğreticilerine erişin.

Üç farklı boyutta kasnağa ve kasnak algılayıcısına sahip nakış modulü

Makineyle birlikte gelen üç kasnak sayesinde,her boyutta nakış tasarımınız için doğru kasnağı bulmanız çok kolay. 260 x 160 mm boyutuna kadar motiflerin nakışını kasnak değiştirmenize gerek olmadan yapabiliyorsunuz. Hızlı mandal sistemi sayesinde kasnakları kolayca açabiliyor ve kapatabiliyorsunuz. Otomatik kasnak algılayıcı, her kasnağın tanımlanmış nakış alanını dokunmatik ekran üzerinde görmenize olanak vererek nakış deseninizi en ideal şekilde ayarlamanızı sağlıyor.

Nakış desenleriyle yaratıcı olanaklar

Makineye yüklenmiş 208 nakış deseni ve 7 nakış alfabesi sayesinde, oldukça geniş bir motif yelpazesi parmaklarınızın ucunda. Motifler nakış ekranı üzerinde düzenlenebildiğinden, desen öğelerini kolayca döndürebiliyor, çevirebiliyor veya birleştirebiliyorsunuz. Gerçekten size özgü bir şey mi istiyorsunuz? Kendi nakış motiflerinizi veya BERNINA Toolbox yazılımınızda düzenlediğiniz ve birleştirdiğiniz nakış motiflerinizi USB bellek çubuğunu kullanarak makinenize yükleyin. b70 DECO, nakış tasarım formatlarının bir çoğuyla uyumludur – artık dosyalarınızı bir yazılım programında dönüştürmenize gerek kalmadı.

BERNINA Toolbox, kullanımı kolay nakış yazılımı

Lettering ve Editing modülleri ve dahil edilmiş olan 300 ek nakış deseni ve 100 ek yazı karakteriyle yaratıcılığınızı konuşturun. Her modul, BERNINA Cloud’dan indirilebilen geniş bir nakış motifleri seçkisine sahip hatta nakış motiflerini tabletinizi veya dizüstü bilgisayarınızı kullanarak doğrudan doğruya Cloud’da bile düzenleyebiliyorsunuz.

Kullanımı rahat üst ve alt iplik sensörleri

Üst veya alt iplik sensörleri, bobinlerinizden biri bittiğinde makinenin nakışı hemen durdurmasını sağlıyor. Bobin tekrar doldurulduğunda motifinizin nakış işlemine pürüzsüz bir şekilde devam edebiliyorsunuz.

Baskı ayağı baskısının ve iplik gerginliğinin malzemeye uygun şekilde ayarlanması

Nakış yaparken doğru iplik gerginliği çok önemlidir. Hafif ve ince kumaşlar gibi bazı malzemelerde, baskı ayağı baskısını ve iplik gerginliğini özel olarak ayarlamak yerinde bir davranış olacaktır. bernette 70 DECO makineniz size bu pratik özellikleri sağlıyor. Hacimli projeler zorlayıcı olabilir, fakat makineyle birlikte gelen huni nakış ayağı sayesinde dikişleriniz bütün güzelliğiyle kendilerini gösteriyorlar.

Kolay nakış

Teyel dikişleri kumaşınızın teladan kaymamasını sağlıyorlar. Artık atlama dikişleri arasında renk değiştirirken veya kırpma yaparken ipliklerinizi kesmenize gerek yok. Siz nakış yaparken iplikler kendiliğinden kesiliyor.

Daha kullanışlı

Otomatik iğneden iplik geçirme olanağı sayesinde iplik takmak çocuk oyuncağı – baskı ayağı kendiliğinden aşağıya indirilerek doğru konumuna getiriliyor ve ek iplik kesici ipliği yerinde tutuyor.

 

Özellikler

 

Çağanoz sistemi Drop-In
Nakış alanı 260 x 160 mm
Nakış deseni 208 adet
Nakış hızı (devir/dakika) 850
İçindekiler
 • Bobbin (3x)
 • Spool net
 • Brush/ Seam ripper
 • Spool disc large
 • Spool disc middle (1x)
 • Spool disc small (2x)
 • Screwdriver
 • Dust cover
 • Lubricator
 • Second spool pin
 • Selection of needles
 • Power cable
 • Felt disc

Konumumuz

Performans Makina
San. Tic. Ltd. Şti

Adres
Atatürk Caddesi Geçiş Sokak
No: 6/A Maltepe/İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 442 20 22 (pbx)
Whatsapp: (0530) 957 30 90

Şikayet Hattı

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish