Bernette 38
Geniş yelpazeye sahip fonksiyonlarla, bernette dikiş makineleri serisindeki kesenize uygun som model

Bernette 38, bernette serisinin son modelidir. Bilgisayar destekli dikiş makinesi, ekonomik bir fiyatı çok çeşitli fonksiyonlar sunmakta ve isteyeceğiniz her şeyi içermektedir. Elastik kumaşlar için esnek dikiş dahil 394 farklı dikiş sunar. Dolayısıyla, örneğin jerse kumaştan fantastik tişörtler yaratabilirsiniz. Bernette 38, ayrıca, sekiz farklı 1-adımlı iliklere ve üç alfabeye sahiptir. Bunun yanı sıra, çeşitli desen kombinasyonlarını saklamanızı ve daha sonraki bir tarihte bunlara ulaşmanızı mümkün kılan bir bellek fonksiyonuna sahiptir. dikiş yaparken hızı ayarlayabilmek mi istiyorsunuz? Sorun değil! Bernette 38, ekran üzerinde ayarlanabilen bir faydalı hız ayarlayıcıya sahiptir. Bu etkileyici son model dikiş makinesi ayrıca parlak LED dikiş ışığına, bir iplik geçiriciye ve hem otomatik hem manüel iplik kesiciye sahiptir. bernette 38, sekiz farklı baskı ayağıyla (tabanıyla) ve standart olarak bir büyük uzatma masasıyla birlikte verilmektedir.

  • Otomatik iplik kesici
  • Ayarlanabilir baskı ayağı baskısı
  • 67 dekoratif dikiş ve 8 ilik dahil toplam 394 dikiş
  • Üç alfabe
  • Dikiş kombinasyonları için depolama fonksiyonu
  • Uzatma masası dahil
  • Sert kılıf dahil
  • 8 aksesuar ayağı
İkili iğneler için otomatik sınırlama

Bir tekli iğneden bir ikili iğneye geçtiğinizde, “ikili iğne butonu” iğnenizi baskı ayağına ayarlamanıza yardımcı olacak ve böylece iğne yanlışlıkla baskı ayağına çarpacak ve kırılacaktır. “İkili iğne güvenlik” fonksiyonu, dikiş genişliğini sınırlandırarak iğnenin baskı ayağına çarpmamasını sağlar.

Baskı ayağı baskısının malzemeye uyacak şekilde ayarlanması

Hafif veya ince kumaşlar gibi bazı malzemeler için, baskı ayağı baskısını ayarlamanız tavsiye edilir. Bernette 38, bu pratik özelliği sunmaktadır.

Otomatik iplik kesici ve düğümleme fonksiyonu

Bir dikişin sonuna geldiğinizde, dikişin sökülmesini engellemek için ipliğe düğüm atılması gerekir. Normalde, bu işlemi geriye ve ileriye doğru bir hızlı dikiş yaparak gerçekleştirirsiniz. Bernette 38’de artık buna ihtiyaç yok, çünkü bir otomatik düğümleme fonksiyonuna sahip. Düğümleme butonunu seçmeniz yeterli olacaktır; dikişin sonunda otomatik olarak düğüm atılacaktır. Dikiş projenizi tamamladığınızda, otomatik iplik kesici butonuna basın ve tamamladığınız işi makasa ulaşmak zorunda olmadan iğnenin altından çekerek çıkarabilirsiniz.

Büyük dikiş projelerine yönelik uzatma masası

Bernette 38 ile birlikte verilen uzatma masasını takması ve çıkarması kolaydır; örtüler, yorgunlar veya perdeler gibi büyük dikiş projeleri için size daha fazla yer sağlar.

Sekiz baskı ayağı (tabanı) dahildir - Her türlü uygulama için doğru baskı ayağı

Bernette 38 ile birlikte sekiz baskı ayağı tabanı ve bir sabit baskı ayağı gövdesi verilmektedir. Dikmek istediğiniz her şey için uygun baskı ayağını seçebilirsiniz. Örneğin, zikzak dikişler için zikzak ayak, saten dikişler için ilgili saten ayağını ve ilikleriniz için ilik ayağını seçebilirsiniz. Uygun ayakları kullanarak, dikiş projelerinizi çabuk ve mükemmel dikiş kalitesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler
Dikiş genişliği 7mm
Çağanoz sistemi Drop-In
Serbest kol uzunluğu 170 mm
Yardımcı dikişler 394
İlikler 1 (8 adımlı)
Dikiş hızı (dikiş/dakika) 820
İçindekiler

Pedal
Zigzag ayağı (makinede ayarlanabilir)
Overlok ayağı:C
Fermuar ayağı:E
Saten dikiş ayağı:F
Gizli dikiş ayağı:G
Düğme dikme ayağı:T
Ağzı açık ayak:F2
İlik ayağı:R
İğne paketi

Makara tutucu (X2) (Büyük)
Makara tutucu (X2) (Küçük) (1x makinede ayarlanabilir)
İkinci makara tutucu
Masura (X4) (1x makine üzerinde)
Tornavida
Fırça
İlik bıçağı (temizleme bıçağı)
Makara filesi
Koruma kılıfı
Genişletme parçası

Stitch Overview bernette 38

Konumumuz

Performans Makina
San. Tic. Ltd. Şti

Adres
Atatürk Caddesi Geçiş Sokak
No: 6/A Maltepe/İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 442 20 22 (pbx)
Whatsapp: (0530) 957 30 90

Şikayet Hattı

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish