Bernette 37
Çok çeşitli özelliklere ve etkileyici dikiş kalitesine sahip ekonomik dikiş makinesi

Bernette 37, kullanımı basit ve yapısı sağlam bir kompakt bilgisayar destekli modeldir. Ayak pedalı kullanmadan dikiş yapmanızı sağlayan pratik başlatma/durdurma fonksiyonu gibi çok sayıda fonksiyona sahiptir. Ayrıca, iğnenin kumaşın içinde mi yoksa yukarısında mı durdurulacağına karar vermenizi mümkün kulan iğne yukarıda/aşağıda durdurma fonksiyonunu da kullanabilirsiniz. Bu bilhassa köşeleri dikmek ve kumaşı iğnenin etrafında döndürmek istediğiniz zaman avantaja sahiptir. Bernette 37’de, dikiş hızını özel ihtiyaçlarınıza ve malzeme türüne uyacak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Parlak LED ışığı, çalışma yüzeyinizin daima iyi aydınlatılmasına yardımcı olmaktadır. Bernette 37, 5 baskı ayağıyla (tabanıyla) birlikte verilmektedir.

  • LCD ekran
  • Dikişe genel bakış ve Çabuk Başlama Kılavuzu
  • Beş farklı ilik
  • Dekoratif ve kapitone dikişler dahil 50 dikiş
  • 7mm dikiş genişliği
  • Başlatma/durdurma butonu
  • Sürgülü hız kumandası
Dikiş projelerinizde daha fazla esneklik sağlayan geniş yelpazeye sahip dikiş tipleri

Bernette 37; 17 yardımcı ve esnek dikiş, 2 onarma dikişi ve 19 dekoratif dikiş, 5 ilik ve 7 kapitone dikişten oluşan 50’in üstünde farklı dikişe sahiptir. Bu nedenle, herhangi bir projenin üstesinden gelecek donanımı kullanımınıza sunmaktadır. Esnek dikişler, esnek jarse kumaşları dikmenizi mümkün kılar.

Daha kalın kumaşlar üzerinde bile iyi dikiş kalitesi

2 adımlı baskı ayağı asansörü, bernette 37’nin kalın kumaş tabakalarında bile ustalıkla işlev görmesini sağlar. Bu, sözgelimi, kapitone yaparken gerçek anlamda bir avantaj sağlar. Baskı ayağının 2 kademeli olarak kaldırılması, baskı ayağı ile aktarıcı arasında daha fazla yer sağladığından birkaç kumaş tabakasını ayağın altına yerleştirebilirsiniz.

Daha verimli dikiş sağlayan basit kullanım

Bernette 37’yi LCD ekranı yoluyla kullanmak kolaydır. Ekran geçerli dikişi, dikiş uzunluğunu ve dikiş genişliğini gösterir. İlgili butonlara basarak teker teker ayarları değiştirebilirsiniz. Hatta dikiş yaparken ayarları değiştirmeniz bile mümkündür. Ayak kumandası olmadan dikiş yapmak istiyorsanız, dikiş makineniz üzerindeki başlatma/durdurma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Bu, bilhassa daha uzun kısımları dikmeniz gerekiyorsa veya dikiş yapmak için masada ayakta durmak istiyorsanız faydalıdır.

Büyüleyici süslemeler için dekoratif ve kapitone dikişler

Bernette 37 düz dikiş ve zikzak dikiş gibi çok çeşitli yardımcı dikişlere sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda dikiş projelerinize güzel desenler eklemek için kullanabileceğiniz dört dörtlük dekoratif ve kapitone dikiş serisi de sağlar.

Özellikler
Dikiş genişliği 7mm
Çağanoz sistemi Drop-In
Serbest kol uzunluğu 170 mm
Yardımcı dikişler 50
İlikler 1 (5 adımlı)
Dikiş hızı (dikiş/dakika) 700
İçindekiler

Pedal
Zigzag ayağı (makinede ayarlanabilir)
Baskı ayağı (zikzak ayak)
Saten sargı ayağı
İlik açma ayağı
Fermuar ayağı
Düğme dikme ayağı
Masura (x4) (1 adet makine üzerinde)
Makara altı keçe
İğne seti
İkinci makara pimi
İlik bıçağı (Temizleme aparatı)
T tornavida
Fırça
Makara tutucu (Küçük) (x1) (makinede ayarlanabilir)
Makara tutucu (Küçük) (x1) (makinede ayarlanabilir)
Makara filesi
Kılıf

Stitch Overview bernette 37

Konumumuz

Performans Makina
San. Tic. Ltd. Şti

Adres
Atatürk Caddesi Geçiş Sokak
No: 6/A Maltepe/İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: (0216) 442 20 22 (pbx)
Whatsapp: (0530) 957 30 90

Şikayet Hattı

tr_TRTurkish
tr_TRTurkish