Blog | Performans Makina
Halk Eğitim Merkezlerine Kampanya

Eğitim Kurumlarına Kampanya

                HALK EĞİTİM MERKEZLERİ, KIZ MESLEK LİSELERİ GİBİ DİKİŞ NAKIŞ EĞİTİMİ VEREN KURULUŞLARA MÜJDE 

Halk Eğitim Merkezlerine Kampanya

Halk Eğitim Merkezlerine Kampanya

Giyim üretim teknolojisi, el sanatları, mefruşat, el ve sanayi nakışı alanlarındaki demirbaş ihtiyaçlarınıza istinaden, eğitim kurumunuza özel bir kampanyadan sizi haberdar etmek istedik.

Performans Makina yeni eğitim öğretim yılına özel kampanyasıyla sadece eğitim kuruluşlarında geçerli indirimler sunuyor.

Performans Makina olarak ülkemizde ki dikiş nakış sektörünün gelişmesi adına her zaman çaba sarf etmiştir. Türkiye’de kalifiye insan yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen kampanya halk eğitim merkezlerinin ve kız meslek liselerinin de içinde bulunduğu tüm eğitim kurumlarına düşük fiyat yüksek kalite  sunmayı hedeflemektedir.

Ayrıca Türkiye’nin her yerinde hizmet veren firmamız tüm eğitim kurumlarına demirbaş alımlarında, bakım onarım ihtiyaçlarında, ücretsiz keşif, arıza tespit, teknik destek ve yedek parça talebi konularında hizmet vermektedir.

Halk Eğitim Merkezleri ve Kız Meslek lisesi gibi eğitim kuruluşlarının satın alacağı

JUKİ – BERNİNA – JANOME – TVPICAL

markalı ürünlerimizden talep edeceğiniz ihtiyaçlarınız için bir teklif de bizden alabilirsiniz.

5 + 1 kampanyamızdan sizleri faydalandırmak isteriz.

O 216 442 20 22 pbx O 530 957 30 90 no’lu şirket hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

6 Ekim 2016
dikis-makinası-servisi

Dikiş Makinası Servisi

Dikiş Makinası Servisi

Dikiş makinası servisleri alacağınız ürünün size uygun olması hakkında verilmesi gereken bilgiler,herhangi bir sıkıntı durumunda size yardımcı olunması gibi durumlardan ötürü çok önemlidir.Günümüzde makinelerin çeşitleri,özellikleri hatrı sayılır şekilde artmıştır.Teknik özelliklerin çeşitlenmesi,yükselmesiyle birlikte tüketicilerin alacakları makine konusunda seçenekleri de artmıştır.

Tüketicilerin aradığı ortak noktalar vardır.Bunlar;yüksek performans,teknik kapasite,dayanıklık tarzı arzulardır.Bizim gözlemlediğimiz kadarıyla iki türlü kitle vardır.Bunlardan birincisi çok yüksek özelliklere gerek duymayan belirli dikiş-nakış kabiliyetlerini barındıran makineleri arzulayan topluluktur.Düz dikiş,zigzag dikiş yapabilen;uzun ömürlü olan;kullanışlı tasarlanmış makineleri istemektedirler.Aslında dikiş-nakışa yeni başlayan kişilerdir.Bu durumda kişilere çok iyi hizmet veren servislere ihtiyacımız vardır.Çünkü iplik nasıl takılır,makinenin ilik açması nasıldır,desen nasıl çizer,bakımı kolay mı gibi soruların cevabını servisten almamız gereklidir.Bu konuda dikiş makinası pfaff servisi çok güzel hizmetler sunmaktadır.

Diğer topluluksa teknik özellikleri yüksek,usb girişi olan,bilgisayardan desen aktaran dikiş makineleri aramaktadırlar.Bu kitle makinenin hafızası,yakınlaştırıldığında üst çözünürlüğü yüksek makinelere yönelmeleri gerekmektedir.Yine bu konuda da dikiş makinası servisinin sizlere iyi hizmet sunması önemlidir.Çünkü dayanıklılık anlamında böyle makinelerde daha hassas olmaktadır.Dikiş makinası bernina servisinin son yıllarda yaptığı hizmetler göz dolduruyor.Kalite,yüksek performans gibi durumların hepsine sahiptirler.

26 Nisan 2016
Pfaff servisi

Pfaff Servisi

Pfaff Servisi

Şirketimiz Performans Makina San. İç ve Dış Tic. Şti. olarak 2005 yılında hizmet vermeye başlamıştır.Şirketimiz Maltepe de olup dikiş makinasının satımında ve servisinde ayrıca pfaff servisi konusunda sizlere destek sağlamaktadır.

Türkiye’nin tekstil ihracatı 157 milyar 622 milyon dolara ulaştı.Türkiye’nin ihracatındaki ikinci büyük sektör olmayı başardı.Bu yüzden ülkemizin daha da gelişmesi için kız meslek liseleri,meslek okulları,tekstil kursları,halk eğitim kurslarına önem verilmelidir.Biz bu desteği elimizden geldiğince veriyoruz.Sektörde daha da çok kalifiye kişiler çıkmasını da umuyoruz.

Pfaff Satış

Pfaff dikiş makinaları yüksek performansı ve uzun ömürlülüğüyle göze çarpıyor.Pfaff servisi olarak uzman kadromuz ve teknik ekibimizle 2006 yılından itibaren sizlere daha iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.Bizim için her şeyden önce memnuniyetinizin geldiğini bilmenizi isteriz.Performans makina yılların verdiği deneyimlerle sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktadır.Performans makine günden güne hizmetiyle daha da gelişmektedir.

Pfaff servisi sektörde çok önemli bir yere sahiptir.Evlerimizde kullanımı giderek artmaktadır.Özellikleri açısından çok kullanışlı bir makinadır.İlik açabilmesi çok önemli bir yere sahiptir.düz dikişlere uygun olması,zigzag yapabilmesi de kullananlara rahat bir kullanım sağlar.Makinemiz desenli dikiş sayesinde kullaınıcılara başka bir çeşit daha sunmuştur.Bu ve buna benzer kabiliyetleri göz önüne alınırsa  dikiş yapacak kişilerin işlerin kolaylaştırır.

Yani durumların hepsi bize pfaff servisini tercih etmeniz gerektiğini kanıtlar niteliktedir.

20 Nisan 2016
bernina servis

Bernina Servis

Bernina Servis

Şirketimiz Performans Makina San. İç ve Dış Tic. Şti. 2005 yılında hizmete başlamıştır.Teknolojisi,dayanıkllığı, performansı ile Bernina servis olarak sizlere yıllardan beridir kaliteli şekilde ihtimam etmekteyiz. Markamızın dikiş, nakış, piko makinelerinin parçalarını temin edebilirsiniz ayrıca makinalarınızın her türlü bakım,onarımını yaptırabilirsiniz.

Firmamız için en önde gelen hususlardan birisi sizin memnuniyetizdir.Bunun için alanında uzman,teknik bilgisi yeterli kişilerle çalışmaktayız.Sektörde Bernina servis çok önemli yere sahiptir.Geçmişten beridir İsviçre markası olmasını bize her fırsatta teknolojisi,yüksek performansı,uzun ömürlülüğüyle göstermiştir.Markamızın makinelerinin fark yaratan özelikleri vardır.Bunlar; usb girişi,desen aktarabilme,sınırsız desen hafızası,geometrik şekillerin belirlenmesi,yüksek çözünürlüğe sahip olması,güç tasarrufu vb.Mükemmel gücüyle de alanında en hızlı makineler arasında gösterilir.Kurulduğumuz günden beri biriken tecrübemiz,yaygınlaşan servislerimiz daha iyi hizmet sağlamamıza katkıda bulundu. Bernina servis dilediğiniz heryerde sizlerle beraberdir.

En güçlü olduğumuzu düşündüğümüz yönümüz ürünümüzü alana kadar değil aldıktan sonra da etkileyici,kaliteli hizmet sunmamızdır.Her türlü teknik destekle her zaman size yardımcı olmaya çalışacağız.Sonuç olarak bir dikiş makinesi alınacaksa önemli teknik özellikler, destek gibi özelliklerin çok önemli olduğu düşünülürse Bernina servisi aramanız kadar doğal bir şey yoktur herhalde.Her zaman yanınızdayız.

17 Nisan 2016

Juki Yetkili Servisi ve Satışı

Juki Yetkili Servisi

Juki Yetkili Servisi – Satışı

JUKİ DİKİŞ MAKİNASI YETKİLİ SERVİSİ VE SATIŞI

Sektörün lider ve güvenilir markalarından JUKI’nin endüstriyel dikiş makinaları, ekipmanları ve ev tipi (hobby) dikiş makinalarının 2010 yılından bu yana servis ve yedek parça hizmetini vermekteyiz.
Sizlerin memnuniyeti için kalitemiz, güler yüzümüz ve deneyimimizle Maltepe’deki Teknik Servis Merkezimizde haftanın 6 iş günü hizmetinizdeyiz.
Mobil servislerimiz ve merkezimizdeki teknik kadromuz, sizlere bir telefon kadar yakın.
Teknik Servis Hizmeti alabileceğiniz modellerimizden birkaçı;

Ddl 8700 Düz Dikiş Makinası, Ddl 8700 H Elektronik Düz Dikiş Makinası, Mo 6704 3 İplik Overlok Makinası, Mo 6714 4 İplik Overlok Makinası, Mo 6716 5 İplik Overlok Makinaları, Mf 7723 Reçme Makinaları, Mf 3620 Direct Drive Lok Makinaları, Meb 3200 Direct Drive Elektronik Gözlü İlik Makinaları.

Juki dikiş makinaları hakkında teknik servis hizmeti ve bilgi almak için tıklayınız. Juki dikiş makinalarını incelemek isterseniz “Juki” menüsünü ziyaret edebilirsiniz.

12 Ocak 2015

Brother Dikiş Makinası Servis ve Satışı

Brother Dikiş Makinası Servisi - Satışı

Brother Dikiş Makinası Servisi – Satışı

BROTHER DİKİŞ MAKİNASI TEKNİK SERVİS VE SATIŞI

Müşteri memnuniyeti ön planda tutan firmamız, 2006 yılından beri sektörün diğer öncü markalarından Brother marka dikiş makinalarının da teknik servis hizmetini sürdürmektedir. Önceleri sadece endüstriyel dikiş makinaları ile ilgili servis verirken, sonraları markanın hobby (ev tipi) kategorisinde yer alan ev tipi ürünlerine de servis desteği sunmaya başlamıştır.

Teknik servis hizmeti alabileceğiniz modellerimizden birkaçı;

Fbn 110, Fbn 210, Fbn 310 Serisi Overlok Makinaları, Sl 1110 Düz Dikiş Makinası, S 7200 Direct Drive Elektronik Düz Dikiş Makinası, He 800 A Elektronik İlik Makinası, 8550 A Elektronik Zigzag Makinaları.

Brother dikiş makinalarınız ile ilgili servis almak veya bilgi sormak için teknik servis formunu doldurarak da bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca 0216 442 20 22 / 0530 957 30 90 numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Diğer dikiş makinaları içinde servis ve satış hizmeti vermekteyiz. Dikiş makinalarınızın yedek parça ve aksesuarlarını bizden temin edebilirsiniz. Teknik servis formu için tıklayınız.

 

12 Ocak 2015

Typical Yetkili Servis ve Satışı

Typical Yetkili Servis ve Satışı

Typical Yetkili Servis ve Satışı

TYPICAL YETKİLİ SERVİS VE SATIŞI

Tekstil makinaları sektöründeki yenilikçi, ekonomik ve güvenilir her markaya olan inancıyla, 2008 itibariyle, Typical markasına da teknik servis hizmeti vermeye başlayan firmamız, Typical Sanayi Düz Makinaları, Overlok Makinaları, İlik & Düğme Makinaları, Reçme Makinaları, Deri Makinalarına ait yedek parça satışı da yapmaktadır.

Teknik Servis Hizmeti Alabileceğiniz Modellerden Birkaçı;

Gc 6150 Düz Makinası, Gc 6180 İplik Kesme Düz Dikiş Makinası, Gc 6710 Tam Yağlı Elektronik Düz Dikiş Makinası, Gc 6730, Gc 6160 İğne Transportlu Makinası, Gc 6170 Kenar Bıçaklı Makinası, Gc 6 1d3 İplik Kesmeli Tek İğne Düz Dikiş Makinası, Gc 6700 Overlok Makinası, Gn3000 Overlok Makinası, Gc 20616 Roda Çekicili Düz Dikiş Makinası, Gc 20665 Serisi Çift Pabuç Deri Makinası, Gc 0303 Büyük Mekik Transportlu Dikiş Makinası, Tw3 Çanta Ve Şerit Dikiş Makinaları ve diğer modelleri de mevcuttur.

Typical dikiş makinalarınızın servis, satış, yedek parça ve aksesuarları için talebinizi talep formundan bizlere iletebilirsiniz. Diğer dikiş makinalarının da servis ve satış hizmetlerini vermekteyiz ve de yedek parça ve aksuarları bizde bulabilirsiniz. Ayrıca 0216 442 20 22 / 0530 957 30 90 numaralarından da bizlere ulaşabilirsiniz. Servis ve talep formu için tıklayınız.

12 Ocak 2015

Yuki Special Servisi, Satış ve Hizmetleri

yuki

YUKİ SPECAL SERVİS, SATIŞ VE HİZMETLERİ

Son yılların en geniş ürün yelpazesine sahip, bu yönüyle de sektörde hızlı yol kateden Yuki Special markasının makine aksesuar, yedek parça satışı ve servisi olarak 2008 yılından bugüne Maltepe adresimizde hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra diğer dikiş makinalarının da servis, satış ve diğer hizmetlerini de sunmaktayız.

Yuki Special Hizmeti Alabileceğiniz Modellerden Birkaçı;

Yuki yk 9820 elektronik düz dikiş makinaları, yk 9850 direct drive iplik kesmeli dikiş makinaları, yk 5559w kenar bıçaklı kilit dikiş makinaları, yk 8450 c çift iğne dikiş makinaları, yk t373 düğme bıçaklı zincir makinaları, cm 101 etek baskı makinaları, gg 20u zig zag makinaları, yk 768 serisi overlok makinaları, yk 752 overlok makinaları, yk 562 reçme makinaları ve diğer modellerinde hizmetini vermekteyiz. Yuki dikiş makinası servisi ve diğer hizmetlerini veren firmamız ayrıca diğer dikiş makinası markalara da hizmet vermektedir. Servis ve talep formu doldurarak bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz. Servis ve talep formu için tıklayınız. Ayrıca bizlere 0216 442 20 22 / 0530 957 30 90 numaralarından da ulaşabilirsiniz.

12 Ocak 2015

Bernina – Bernette Teknik Servis

bernina-2

 

BERNİNA   & BERNETTE TEKNİK SERVİS :

Bir İsviçreli olarak tüm teknolojik öncülüğü, yenilikleri ve kalitesiyle dünyaca ünlenen BERNİNA markasının 2005’ten bu yana yetkili servis hizmetini vermekteyiz.

Maltepe’deki mağazamızda hem BERNİNA dikiş, nakış, piko makinalarına ait  yedek  parçalarınızı temin edebilir, hem de arızalı makinalarınızın bakım onarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Tecrübeli Teknik personellerimiz hem adresinizde  , hem de Maltepe’deki teknik servis merkezimizde sizlere yardımcı olmaktadırlar.

BERNİNA markasına ait çok eski ürünlerinde yeni modellerinde  daima parça & aksesuar  eksikleri için ,servis merkezimizden destek  alabilirsiniz .

Ayrıca BERNİNA dikiş makinasını kullanmayı  unutmuş  ,  dikiş bilgilerini tazelemek isteyen  tüm değerli müşterilerimize, yine dikiş makinası kullanımı ile ilgili eğitimlerde verilmektedir.

Teknik Servis , Eğitim ve Yedek Parça desteği alabileceğiz eski ve yeni Bernina Modellerimiz ;

3616522930_bf62b10f89_o

BERNİNA 217 SANAYİ PİKO MAKİNASI , BERNİNA RECORD ,BERNİNA 730, BERNİNA 830 , BERNİNA 930 ,BERNİNA 950 SANAYİ SARMA MAKİNASI ,BERNİNA 1230 ,BERNİNA ACTİVA SERİSİ , BERNİNA ARTİSTA 180 PİKO MAKİNASI , BERNİNA ARTİSTA 185 PİKO MAKİNASI , BERNİNA ARTİSTA 200 ,BERNİNA 230 , BERNİNA 240 , BERNİNA AURORA 435 PİKO MAKİNASI, BERNİNA AURORA 440 PATCHWORK MAKİNASI , BERNİNA AURORA 450 ,BERNİNA ARTİSTA 640 PİKO VE NAKIŞ MAKİNASI, BERNİNA 330 , BERNİNA 350 , BERNİNA 380 , BERNİNA 560 , BERNİNA 710 , BERNİNA ARTİSTA 730 BİLGİSAYARLI PİKO MAKİNASI ,  BERNİNA 750 PİKO MAKİNASI , BERNİNA 780 NAKIŞ MAKİNASI , BERNİNA 830 NAKIŞ MAKİNASI , BERNİNA 700 D OVERLOK MAKİNASI….

BERNETTE 15 ,BERNETTE 20 ,BERNETTE 25 ,BERNETTE 45 ,BERNETTE 55 , BERNETTE 56 , BERNETTE 80 , BERNETTE 92 , BERNETTE 610 D OVERLOK MAKİNASI ….

9 Ocak 2015

Pfaff (Hobby) Ev Tipi Dikiş Makinası Teknik Servisi

Pfaff Dikiş Makinası Hobby Teknik Servisi Pfaff Servis Pfaff Satış

Pfaff Servis Pfaff Satış Dikiş Makinası Hobby Teknik Servisi

PFAFF ( Hobby ) TEKNİK SERVİS :

140 yıldır, kuşaktan kuşağa kadınlarımızın gönlünü fetheden , evdeki emektarı ,hatta yol arkadaşı olan eski Alman menşeili PFAFF dikiş makinalarının 2006’dan günümüze teknik servisliğini yapmakta olan firmamız , eskimeyen bu ürünlere ömür katmaya , bulunmasında zorluk çekilen pek çok yedek parçasını bulundurarak sizlerin memnuniyetini kazanmak gayesindedir. Nerede o eski Pfaff dikiş makinaları mı diyorsunuz ,işte tam burdayız.

İkinci el satışlarımızla , kaliteli bakım onarım hizmetimizle ,eğitimlerimizle ,eski PFAFF dikiş makinalarınız tarihe karışmasın.

Eğitim ,parça desteği alabileceğiniz Alman Pfaff Modellerimiz;

PFAFF 260 , PFAFF362 ,PFAFF1212 ,PFAFF1214 , PFAFF1222,PFAFF1222 E ,PFAFF1229 , PFAFF HOBYMATİC SERİSİ ,PFAFF 1471,PFAFF1473 ,PFAFF 7550 ,PFAFF 7560 ,PFAFF7570 ve diğer modellerde mevcuttur.

Teknik Servis Talep Formu


Servis Al
9 Ocak 2015