Biz Kimiz

BİZ KİMİZ

Performans Makina San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ünvanlı şirketimiz 2005 yılında Maltepe’de Tekstil Dikiş Makinaları ve aksamları üzerine satış ve servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.
Bernina piko ve nakış makinaları ile başlayan yetkili satış ve servis hizmetleri serüvenimize ve Pfaff Industrial deri makinaları ve Dürkopp Adler de katılmıştır. Böylelikle otomotiv, mobilya, çadır, branda, tente, ayakkabı, çanta, kemer üretimi yapan pek çok firmayla çalışma şansına erişilmiştir. Yine aynı yıl Typical ve Yuki Special markalarının da yeni modelleri ile hem satış hem servis hizmetinde istenen teknik servis ekipmanına ve sektörel müşteri zenginliğine ulaşılmıştır.

2008 yılında Maltepe ilçesindeki yeni yerimize taşınarak, teknik servis atölyemiz daha donanımlı hale getirilmiş, yeni showroom da, sizlere daha çok marka ve model sunmak hedeflenmiştir.
Firmamız kurulduğu günden bugüne, halk eğitim merkezleri ve kız meslek liselerinin tekstil teknolojileri, mefruşat, giyim, terzilik bölümlerindeki eğitmenlere ve öğrencilere verdiği teknik destek ve eğitimlerle de, eğitime destek olmaktan hiç vazgeçmemiştir.

Üretimin ülke ekonomisinde ve kalkınmasındaki büyük rolüne olan inancımız ve tekstil sektörünün, ihracattaki payına olan katkısının gerçekliği, bizi işimize olan saygımızda ve müşterimize verdiğimiz önemde ne kadar çok öğrenmemiz ve yenilenmemiz gerektiğini, katetmemiz gereken çok uzun bir yolumuz olduğunu bizlere hep hatırlatmıştır.

İster ev tipi makine kullanan müşterimiz olsun, ister üretim yapan bir atölye olsun, öneminiz ve değeriniz bizim için değişmez önceliktedir.

Firmamız, Türkiye çapında daha yaygın, daha hızlı ve süreklilik sağlayan teknik servis noktaları açarak büyümeyi hedeflemektedir.

Bünyemizde hem eğitimli teknik personellere hem de emektar sanaatkârlara sahip olmak, en büyük gücümüzdür.