Blog

Bernina Servis

Şirketimiz Performans Makina San. İç ve Dış Tic. Şti. 2005 yılında hizmete başlamıştır.Teknolojisi,dayanıkllığı, performansı ile Bernina servis olarak sizlere yıllardan beridir kaliteli şekilde ihtimam etmekteyiz. Markamızın dikiş, nakış, piko makinelerinin parçalarını temin edebilirsiniz ayrıca makinalarınızın her türlü bakım,onarımını yaptırabilirsiniz.

Firmamız için en önde gelen hususlardan birisi sizin memnuniyetizdir.Bunun için alanında uzman,teknik bilgisi yeterli kişilerle çalışmaktayız.Sektörde Bernina servis çok önemli yere sahiptir.Geçmişten beridir İsviçre markası olmasını bize her fırsatta teknolojisi,yüksek performansı,uzun ömürlülüğüyle göstermiştir.Markamızın makinelerinin fark yaratan özelikleri vardır.Bunlar; usb girişi,desen aktarabilme,sınırsız desen hafızası,geometrik şekillerin belirlenmesi,yüksek çözünürlüğe sahip olması,güç tasarrufu vb.Mükemmel gücüyle de alanında en hızlı makineler arasında gösterilir.Kurulduğumuz günden beri biriken tecrübemiz,yaygınlaşan servislerimiz daha iyi hizmet sağlamamıza katkıda bulundu. Bernina servis dilediğiniz heryerde sizlerle beraberdir.

En güçlü olduğumuzu düşündüğümüz yönümüz ürünümüzü alana kadar değil aldıktan sonra da etkileyici,kaliteli hizmet sunmamızdır.Her türlü teknik destekle her zaman size yardımcı olmaya çalışacağız.Sonuç olarak bir dikiş makinesi alınacaksa önemli teknik özellikler, destek gibi özelliklerin çok önemli olduğu düşünülürse Bernina servisi aramanız kadar doğal bir şey yoktur herhalde.Her zaman yanınızdayız.

Share this post

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir